Działka budowlana Ciepłe
Ciepłe, mazowieckie
- 339 000 zł
- 1 237 m²
- 274,05 zł/m²
Kamil Harmala
Skontaktuj się
Działka budowlana Ciepłe
Ciepłe, mazowieckie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Działka budowlana Ciepłe
Zaktualizowane: 5 maja 2026
339 000 zł 1 237 m² 274,05 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 339 000 zł (274,05 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 237 m²
- kształt: prostokąt; długość: 46m; szerokość: 27m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: Retalia Sp. z o.o., zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 6286/6166/OGS
Lokalizacja
- Adres: Ciepłe, Żabia Wola, grodziski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Atrakcyjna działka budowlana wśród rozległych obszarów zielonych.
Powierzchnia - 1237m2
Wymiary - 27 m x 46 m
Media w drodze (woda, prąd)
Lokalizacja w atrakcyjnej, zielonej i spokojnej okolicy wśród przyrody.
Bardzo wygodny dojazd do Warszawy trasą szybkiego ruchu S8
Współpracujemy wyłącznie po podpisaniu umowy pośrednictwa.
Zapraszam do kontaktu i na prezentacje nieruchomości
(...)
533 332...
533 332 964